Mėnesio Archyvai: kovo 2013

Seminaras „Savižudybių prevencija mokykloje“

Siekdami pagilinti supratimą apie savižudybių rizikos veiksnius, 2013 metų kovo 28 dieną Vilniaus r. Lavoriškių vidurinės mokyklos mokytojai susirinko į seminarą ,,Savižudybių prevencija mokykloje‘‘.

Su Šv. Velykom!

Su Šv. Velykom

Paskelbta temoje Naujienos | Parašykite komentarą

Tarptautinis Matematikos konkursas “KENGŪRA 2013“

Kovo 21 dieną Vilniaus r. Lavoriškių vidurinėje mokykloje įvyko tarptautinis matematikos konkursas “KENGŪRA 2013“, kurį organizavo matematikos mokytojos Jolanta Žigaitė bei Katažyna Misevič.

Inkilų kėlimo šventė

Kovas atneša ne tik ilgesnę dieną, bet ir daug džiuginančių akimirkų. Viena iš jų – sugrįžtantys paukščiai. Kovo 10 diena minime 40 paukščių dieną. Šia proga Vilniaus r. Lavoriškių vidurinės mokyklos  pradinukai kovo 18 dieną surengė paukščių sutiktuves, sukviečiančias visus … Skaitykite toliau

Poezijos šventė

Vilniaus r. Lavoriškių vidurinė mokykla turi gražią tradiciją, kuri tęsiasi jau ne vienerius metus. Ankstyvą pavasarį pradinių klasių mokiniai kartu su mokytojomis organizuoja „Poezijos šventę.“ Šiemet šis konkursas plykstelėjo kovo 15 dieną. Tą dieną 1 – 4 klasių mokiniai susirinko … Skaitykite toliau

Išvyka į Kauną

Kovo 11 – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena- viena iš reikšmingiausių mūsų šalies valstybinių švenčių. Ji minima visose Lietuvos įstaigose bei institucijose. Lavoriškių vidurinėje mokykloje Kovo 11 švenčiama taip pat.

Skaičiaus Pi diena

Jau antrus metus iš eilės Vilniaus r. Lavoriškių vidurinėje mokykloje kovo 14 dieną švenčiama skaičiaus π (pi) diena.

Kaziuko mugė 2013

Jau tapo tradicija, kad su atbudančia pavasarine gamta į Lavoriškių vidurinę mokyklą atskuba Kaziuko mugė. Šiais metais nepaisant vis dar spaudžiančio šaltuko kovo 1 dieną mūsų mokykloje šurmuliavo tradiciniai „Kaziukai 2013.“