Skaičiaus Pi diena

Jau antrus metus iš eilės Vilniaus r. Lavoriškių vidurinėje mokykloje kovo 14 dieną švenčiama skaičiaus π (pi) diena.

Matematikos mokytojos Katažyna Misevič ir Jolanta Žigaitė organizavo įdomią bei nuotaikingą šventę. Šį renginį vedė 10 klasės mokinė Brigita Stefanovič. Šventė prasidėjo konkursu, kuriame varžėsi 8, 10, 11 ir 12 klasių mokiniai.  Geriausiai pasirodė dvyliktokai.  Konkurso užduotis bei rezultatus vertino komisija, kurios pirmininku buvo išrinktas istorijos mokytojas Albert Volk, jam talkino lenkų kalbos mokytoja Ana Burbo bei anglų kalbos mokytoja Eleonora Mašaro. Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti diplomais ir medaliais.

5 – 6 klasių mokiniai susirinkusiųjų  ausis pamalonino eilėraščiais apie matematiką.10 klasės mokinė Aldona Polonska pasitelkiant multimedijos programą pristatė  pranešimą apie skaičių π (pi). Žiūrovų susidomėjimo sulaukė 10 klasės moksleivių Brigitos Stefanovič ir Aldonos Polonskos parengtas filmukas, kuriame pagrindinius vaidmenis atliko mūsų mokyklos mokiniai bei mokslų karalienė matematika.

Šventę vainikavo vaišės. Tradiciškai žiūrovai bei konkurso dalyviai skanavo skaičiumi π (pi) dekoruotus sausainius. Į pamokas mokiniai grįžo nuotaikingi bei pilni malonių įspūdžių.

Matematikos mokytoja

Jolanta Žigaitė

Įrašas paskelbtas temoje Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.