Inkilų kėlimo šventė

Kovas atneša ne tik ilgesnę dieną, bet ir daug džiuginančių akimirkų. Viena iš jų – sugrįžtantys paukščiai. Kovo 10 diena minime 40 paukščių dieną. Šia proga Vilniaus r. Lavoriškių vidurinės mokyklos  pradinukai kovo 18 dieną surengė paukščių sutiktuves, sukviečiančias visus jaunuosius gamtos mylėtojus pasidžiaugti artėjančiu pavasariu ir prisidėti prie visų mūsų namų išsaugojimo.

Tradiciškai pradinių klasių mokiniai kartu su Lavoriškių urėdijos miškininkais įkėlė miške inkilus, kuriuos kartu su tėveliais bei seneliais darė ilgais žiemos vakarais. Po iškilmingo paukščių namelių įkėlimo maloniai pavargusius ir kiek sušalusius jaunuosius gamtos mylėtojus miškininkai pakvietė paskanauti arbatos su skanėstais.

Mokinių pastangos padėti paukšteliams buvo deramai įvertintos. Kiekvienas mokinys, prisidėjęs prie paukštelių globos, gavo dovaną.

Tikimės, kad mūsų jaunųjų gamtos mylėtojų noras globoti, padėti ir rūpintis paukščiais neišblės ir inkilų kėlimo tradicija tęsis kiekvienais metais.

Įrašas paskelbtas temoje Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.