Pirmokų krikštynos

Šių metų lapkričio 6 dieną mūsų gimnazijoje vyko įspūdinga šventė – Pirmokų krikštynos. Į šventę susirinko nemažai svečių: pradinukai, jų tėveliai, gimnazijos administracija.

Pirmokai parengė šventinį pasirodymą, kurio metu skambėjo įvairūs eilėraščiai, dainos, garsių plojimų sulaukė pirmos klasės mokinių šokiai.

Penktokai savo mažiesiems draugams paruošė mažąjį matematikos, lenkų kalbos, pasaulio pažinimo, kūno kultūros patikrinimą. Tokiu būdu mokiniai patikrino pirmokų sumanumą, skatino dalyvauti linksmose rungtyse.. Iškilmingą krikštą atliko gimnazijos direktorė, linkėdama vykdyti gero mokinio pareigas, gerai mokytis ir įteikdama pirmoko pasą. Vėliau mokiniai sulaukė sveikinimų bei dovanėlių iš  vyresniųjų klasių draugų, klasės vadovės H. Rynkevič  bei pavaduotojos ugdymui A. Petkūnienės.

Taigi, nuo šios iškilmingos dienos, iki šiol kiek nedrąsūs pirmokai, tapo oficialiaisiais ir  pirmaisiais Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazijos pirmokais. Su tuo juos ir sveikiname!

Įrašas paskelbtas temoje Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.