Bendras Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazijos, Kupiškio r. Antašavos pagrindinės mokyklos , Panevėžio m. Skaistakalnio pagrindinės mokyklos bei Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazijos projektas „Būkime kartu“

Tęsiant pažintį su Aukštaitijos regionų savitumo raiškos dėmenimis bei turint tikslą atskleisti savo tautos savitumą š.m. lapkričio 6  dieną Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazijoje priėmėme projekto „Būkime kartu“ partnerius bei gerus draugus iš Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazijos, Kupiškio r. Antašavos pagrindinės mokyklos bei Panevėžio m. Skaistakalnio pagrindinės mokyklos Keturiasdešimties mokinių bei jų mokytojų grupė svečiavosi mūsų gimnazijoje, kur stebėjo koncertą, žaidė nuotaikingus judriuosius lenkiškus žaidimus bei smagiai bendravo.

Po apsilankymo gimnazijoje svečiai išskubėjo į mūsų suorganizuotą išvyką  į LR Prezidentūros rūmus ir pasivaikščiojimą po Vilniaus senamiestį. Džiaugiamės, kad tokia edukacinė veikla suteikia galimybę ugdyti toleranciją, tarpusavio supratimą bei atskleisti savo tautos savitumą.

Nuoširdžiai dėkojame, gimnazijos direktorei A. Ancevič , visiems mokiniams bei mokytojams, prisidėjusiems prie projekto įgyvendinimo. Atskirų padėkos žodžių nusipelno projekto vykdomoji grupė: direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Petkūnienė, lietuvių kalbos mokytoja R. Sudnikevič, lenkų kalbos mokytoja A.Burbo, muzikos mokytoja L. Vlasenko, dailės mokytoja J. Palevič, informacinių technologijų mokytojas M. Podleckij, istorijos mokytojas A. Volk.

Įrašas paskelbtas temoje Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.