Sausio 13-oji

Sausio 11 dieną mūsų mokykla kartu su daugeliu kitų Lietuvos mokyklų, darželių minėjo 22-ąsias Laisvės gynėjų metines. Lavoriškių vidurinė mokykla jau nebe pirmą kartą prisijungė prie pilietinės akcijos ,, Atmintis gyva, nes liudija“.

Prieš aštuntą valandą ties kiekvienu koridoriaus langu buvo padėtos žvakės, o suskambėjus skambučiui ir susirinkus mokyklos mokiniams bei mokytojams į Sausio 13-osios minėjimą, 8 valandą jos buvo uždegtos ir deginamos 10 minučių. Ypač ryte, dar neprašvitus, žvakutės labai gražiai ir įspūdingai atrodė, žvakių liepsnos ir prieblanda teigiamai veikė mokinius susikaupti, tyliai ir įdėmiai klausytis, prisiminti tuos tragiškus 1991 metų sausio 13-osios dienos įvykius.

Tad susirinkusieji rimtai nusiteikę klausėsi dvyliktokės skaitomo pranešimo apie istorinius įvykius, skambant patriotinėms dainoms stebėjo penktokų paruoštos poetinės kompozicijos, tylos minute pagerbė Sausio 13-osios aukas.

Įrašas paskelbtas temoje Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.