Išvyka į LRT

O pirmadienį, sausio 14 dieną, tęsdami Laisvės gynėjų dienos minėjimą, dauguma 5-12 klasių mokinių išvyko į Lietuvos radijo ir televizijos muziejų.

Ekskursijos dalyviai pamatė daug įvairių eksponatų, kuriais anksčiau buvo naudotasi, pirmąją televizijos studiją, kurioje filmuojama populiariausia laida vaikams ,,Gustavo enciklopedija“, sužinojo daug įdomių dalykų ir faktų apie 1991 metų sausio 13-osios dienos įvykius, kaip tada buvo įsibrauta į LRT pastatą, nutrauktos laidų transliacijos, o vėliau suniokoti prietaisai, technika, patalpos.

Perėję į kitą pastato dalį, mokiniai galėjo pasižiūrėti, kaip kuriamos televizijos laidos, pamatyti, kokie yra šiuolaikinės televizijos prietaisai. Ypač įspūdingai atrodė lauke stovinti didžiulė antena, perduodanti signalą beveik po visą pasaulį.

Mokiniams buvo įdomu susipažinti su televizijos darbu, veikla. O daugeliui kilo mintis dar kartą čia atvykti ir dalyvauti kokiame nors laidos filmavime.

Įrašas paskelbtas temoje Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.