Lenkijos Nepriklausomybės diena

2012 metų lapkričio 12 dieną Vilniaus r. Lavoriškių vidurinėje mokykloje vyko Lenkijos Nepriklausomybės dienos minėjimas.

Šventiškai papuoštoje salėje rinkosi mokiniai bei mokytojai, kurie stebėjo pasirodymą, dvelkiantį tuometinės Lenkijos įvykių atmosfera. Skambėjo eilėraščiai, dainos, akį džiugino inscenizacijos bei filmų ištraukos apie maršalą J. Pilsudskį.

Renginį vainikavo išvyka į Rasų kapines, kuriose iškilmingai buvo uždegtos žvakutės, padėtos gėlės, o garbės sargybą ėjo mokyklos harceriai. Mokiniai galėjo pagilinti savo žinias, išklausę istorijos mokytojo A. Volk pasakojimo, apie palaidotas Rasų kapinėse didžias asmenybes. Įgavę žinių ir pilni įspūdžių mokiniai bei mokytojai grįžo namo.

Įrašas paskelbtas temoje Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.