Fizinio aktyvumo skatinimo užsiėmimas „ZUMBA”

Gruodžio 14 dieną Vilniaus r. Lavoriškių vidurinėje mokykloje vyko fizinio aktyvumo skatinimo užsiėmimas „ZUMBA”, kurį vedė trenerė Irina Butorina.

Zumba – tai fitneso rūšis, jungianti aerobiką su šokiu. Tai tas pats, kas dalyvauti šventėje kiekvieną dieną. Linksmi Lotynų Amerikos ritmai – pagrindinis Zumbos muzikos ir judesių stilius: paprastos, bet žaismingos choreografijos su daug geros nuotaikos. Tai treniruotė visiems: pradedantiesiems ir pažengusiems, merginoms ir vaikinams.

Užsiėmime dalyvavo visi neabejingi sportui ir šokiams 5 – 12 klasių mokiniai bei mokytojai. Treniruotės metu mokiniai ne tik atliko šokių judesius, bet ir kūno raumenų stiprinimo pratimus. Užsiėmimas ne tik pareikalavo daug jėgų, bet, kas svarbiausia, mokiniai gavo daug teigiamos energijos ir geros nuotaikos.

Įrašas paskelbtas temoje Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.