Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas

Kovo 12 dieną mūsų mokykloje vyko Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas.

zapusty-ir-kovo11-064

12 val. į sporto salę sugužėjo 1-12 klasių mokiniai. Patogiai įsitaisę netrukus turėjo pakilti, nes šventinis minėjimas prasidėjo nuo Vinco Kudirkos ,,Tautiškos giesmės“. Įžanginį žodį tarė lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja Olga Symonovičienė.

12 klasės mokinės perskaitė pranešimą apie netolimos praeities istorinius įvykius. Žiūrovai galėjo klausytis ir stebėti vaizdus iš fotoalbumo ,,Neregėta Lietuva“.

0311

Skambėjo Just. Marcinkevičiaus, B. Brazdžionio, Maironio eilės Lietuvai. Penktokai nuotaikingai pasipuošę padainavo lietuvių liaudies dainą. Vyresniųjų klasių mokiniai liko žiūrėti dokumentinio filmo ,,Kovo 11-osios kontekstai“.

zapusty-ir-kovo11-063

Įrašas paskelbtas temoje Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.