EKSKURSIJA Į NIDĄ

Šių metų birželio 15 dieną, trečiadienį, Lavoriškių vidurinės mokyklos mokiniai, mokytojai ir mokinių tėvai vyko į Nidą.

Mokyklos direktorės, ponios Anos Ancevič dėka dalis ekskursijos išlaidų buvo kompensuota.

nida1

Pirmumo teisę vykti turėjo tie mokiniai, kurie mokslo metus užbaigė labai gerai ir gerai, kadangi ekskursija buvo tartum apdovanojimas už sąžiningą darbą per visus mokslo metus.

Nors ir nenusimatė pati geriausia diena, visus lydėjo puiki nuotaika.

Autobusu privažiavome prie Nidos, tada keltu persikėlėme per Kuršių įlanką. Pakeliui aplankėme Raganų kalną Juodkrantėje.

nida2

Didžiulį pasitenkinimą suteikė buvimas prie jūros. Nors oras ir nebuvo labai puikus, tačiau norintieji galėjo išsimaudyti jūroje. Gavome didelę deguonies porciją, todėl ir mūsų nuotaika buvo puiki.

Vėlai vakare, nors ir pavargę, bet kupini įspūdžių, turistiniu autobusu grįžome namo.

nida3

Esame įsitikinę, kad tokia poilsio ir laisvo atostogų laiko leidimo forma yra naudinga ir gali patenkinti visų dalyvių lūkesčius.