Mokomės keliaudami

Lietus ir gūsingas vėjas nesutrukdė mums džiaugtis: susiruošėme į išvyką! Pro autobuso langą stebėjome Vilniaus istorinius paminklus. Ir štai kelionės tikslas pasiektas-mūsų autobusas sustojo prie Operos ir baleto teatro.

Ekskursijos vadovė ponia Sofija atvėrė mums duris į paslaptingą teatro pasaulį. Sužinojome, kad pirmoji opera vadinosi ,,Elenos pagrobimas” ir buvo pastatyta Valdovų rūmuose (Praėjusiais metais mes ten jau lankėmės!).

Pamatėme sceną, orkestro duobę, sužinojome, kaip gaminamos dekoracijos.

Pasirodo, kad kasdien teatre dirba apie 600 žmonių.

Matavomės sceninius kostiumus, šokio batelius, net bandėme dainuoti scenoje.

Antrasis mūsų išvykos tikslas-Planetariumas.

Ponia Danutė Spierauskienė buvo mums puiki palydovė kelionėje į žvaigždžių pasaulį. Sužinojome, kiek yra planetų, koks atstumas tarp kiekvienos planetos ir saulės, ar įmanomas gyvybės buvimas kiekvienoje iš planetų.

Į namus grįžome kupini įspūdžių. 1, 5, 6, 7 klasių mokinių vardu dėkojame mokytojos Veronikai Uždalevič, Editai Suboč, Irenai Lišilenko ir Daivai Išganaitytei.

Autorė:   5 klasės mokinė
Magdalena Macutkievič