Matematikos olimpiados

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet Vilniaus r. Lavoriškių vidurinės mokyklos gabūs jaunieji matematikai dalyvavo įvairiose matematikos olimpiadose.

2012 metų gruodžio 6 dieną Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijoje vyko 9 – 12 klasių olimpiada „Matematika visiems”. Joje dalyvavo:10 klasės mokinė Beata Urbanovič, 11 klasės mokiniai – Aleksandra Kisel, Dariuš Kežun bei dvyliktokas Tomaš Rynkevič.

2013 metų sausio 10 dieną Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazijoje buvo surengta 5 – 8 klasių matematikos olimpiada, kurioje dalyvavo 5 klasės mokinė Svetlana Grabovska , šeštokai – Evelina Grochovska, Edvin Orlovski bei aštuntokė Joanna Račevska. Geriausių rezultatų pasiekė Joanna Račevska, tarp aštuntokų užėmusi II vietą.Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais.

2013 metų sausio 16 dieną mūsų mokyklos 9 -12 klasių mokiniai dalyvavo 62-osios matematikos olimpiados II etape. Olimpiadoje, kuri vyko Vilniaus r. Nemėžio šv. R. Kalinausko gimnazijoje savo jėgas išbandė dešimtokė

Beata Urbanovič, 11 klasės mokinys Artur Narvoiš bei dvyliktokas Tomaš Rynkevič.

2013 metų vasario 26 dieną Vilniaus r. Pagirių gimnazijoje buvo organizuota „Mažoji matematikos olimpiada 2013“. Joje dalyvavo: 5 klasės mokinė Svetlana Grabovska, 6 klasė mokinys Edvin Orlovski bei 8 klasės mokinė Joanna Račevska. Geriausiai pasirodė Joanna Račevska, tarp aštuntokų užėmusi I vietą.

Olimpiadų dalyvius ruošė matematikos mokytojos: Jolanta Žigaitė ir Katažyna Misevič.

Matematikos mokytojos