Lietuvos Valstybės Atkūrimo Diena

2013 m. vasario 13 d. Lavoriškių vidurinėje mokykloje buvo iškilmingai paminėtos 95-osios Lietuvos Nepriklausomybės paskelbimo (1918 m. vasario 16 d.) metinės. Minėjime dalyvavo 5-12 klasių mokiniai. Išklausius himną, buvo perskaitytas referatas, skirtas Valstybės atgimimui. Kaip ir kiekvienais metais, tą dieną įvyko istorijos konkursas, kurio metu mokiniai atsakinėjo į klausimus, susijusius su Lietuvos istorija, jos Nepriklausomybe.

Konkurse dalyvavo 8-12 klasių moksleiviai, laimėjo dvyliktokai, antri buvo dešimtokai, o trečioje vietoje vienuoliktokai. Konkurso nugalėtojai buvo apdovanoti diplomais. Pasibaigus konkursui, prasidėjo meninė dalis, kurioje pasirodė 6, 8, 10 klasių mokiniai.

Jie deklamavo savo kūrybos eilėraščius apie tėvynę Lietuvą, dainavo lietuvių liaudies ir populiarias dainas, pasipuošę Lietuvos vėliavos spalvų marškinėliais šoko savo kūrybos šokius. Renginyje netrūko nei geros nuotaikos, nei plojimų. Patenkinti buvo visi: ir mokytojai, ir mokiniai.

Įrašas paskelbtas temoje Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.