Anglų kalbos mini olimpiada „Apie Lietuvą angliškai”

Vasario 21 d. mūsų mokyklos mokiniai vyko į Medininkų šv. Kazimiero vidurinę mokyklą, kur  vyko anglų kalbos mini olimpiada „Apie Lietuvą angliškai”. Mūsų mokyklai atstovavo 4 šeštos klasės mokiniai: Evelina Grochovska, Edvin Orlovski, Roland Vasiljev, Andžej Makevič.

Mokiniai pristatė savo bendraamžiams, kuo ypatinga vietovė, kurioje jie gyvena ir mokosi. Kartu su anglų kalbos mokytoja Eleonora Mašaro mokiniai paruošė pristatymą apie savo gimtąjį miestelį – Lavoriškes. Mokiniai papasakojo apie vietovės atsiradimą, pristatė legendą apie pavadinimo ištakas, naudodamiesi multimedijomis rodė kraštovaizdžio nuotraukas, pastatus, Vilnelę bei išdalino skrajutes su pagrindine informacija apie Lavoriškes.  Mokiniai paruošė plakatą- žemėlapį, kuriame pavaizdavo pagrindinius pastatus, kelius. Testo metu mokiniai patikrino savo geografijos žinias.

Mūsų mokyklos komanda užėmė II vietą.

Paskelbus olimpiados rezultatus visi dalyviai apsilankė Medininkų pilyje. Muziejaus darbuotojai paruošė ekskursiją anglų kalba. Pirmo aukšto mokiniai pamatė archeologinius radinius, antrame – XIV–XVIII a. Lietuvos karybai skirtą ekspoziciją, trečiajame – Lietuvos X-XX a. sidabro dirbinių ekspozicij. Daug dėmesio sulaukė prezidento A.M. Brazausko medžioklės trofėjų ir peilių kolekcija.

Grįždami namo, mokiniai džiaugėsi, kad pagilino žinias apie Vilniaus kraštą ir turėjo galimybę susirasti naujų draugų.