Kalbų Kengūra 2013

Tarptautinis „Kalbų Kengūros“ konkursas mūsų mokyklai seniai nebe naujiena. Jau kelerius metus mokyklos mokiniai dalyvauja Vaikų kūrybinės iniciatyvos organizuojamame projekte. Šiemet projektą sudarė dvi programos: lietuvių kalbos (1-oji programa) ir užsienio kalbų (2-oji programa).

Vilniaus r. Lavoriškių vidurinėje mokykloje šių metų vasario 5 -6 dienomis vyko konkursas „Kalbų Kengūra 2013”. 4 klasės mokiniai turėjo galimybę pasitikrinti teksto suvokimo, analizės, pastabumo logikos gebėjimus atlikdami lietuvių kalbos testą. Panašias užduotis vyresni 5 – 10 klasių draugai atliko vasario 6 dieną išbandydami savo jėgas sprendžiant anglų kalbos užduotis. Mokiniai per 1 valandą turėjo atsakyti į 40 klausimų. Rezultatai bei dalyvių sąrašai bus paskelbti tinklapyje www.vkif.lt. Džiugu, kad kasmet vis daugiau mokinių noriai ir aktyviai dalyvauja konkursuose.