Apdovanoti rašinių konkurso nugalėtojai

Antradienį, rugsėjo 7 d., sėkmingai kontaktiniu būdu įsibėgėjus naujiems mokslo metams, VSAT Vilniaus pasienio rinktinės atstovai lankėsi Vilniaus rajono Lavoriškiš Stepono Batoro gimnazijoje. Susitikimų metu apdavonoti rašinių konkurso nugalėtojai ir dalyviai/

Pagrindinis vizito tikslas – padėkoti mokiniams ir lietuvių kalbos mokytojams už aktyvų dalyvavimą VSAT Vilniaus pasienio rinktinės pavasarį organizuotame rašinių pasienio tematika konkurse.

Rinktinės Vado padėkos įteiktos – Beatai Gulbickai, užėmusiai II-ąją vietą pirmoje amžiaus kategorijoje, už dalyvavimą paskatinti – Edgar Šupo ir Kamila Padėkota ir mokinių trejukę kuravusiai lietuvių kalbos ir literatūros vyresniajai mokytojai Olgai Symonovičienei.