Išvyka į Šiluvą

Rugsėjo 10 dieną gimnazijos 5-IVG klasių mokiniai kartu su mokytojais vyko į piligriminę kelionę. Kelionės tikslas – dalyvauti didžiųjų Švč. Mergelės Marijos Gimimo atlaidų programoje Šiluvoje. Mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo šv. Mišiose Aikštėje, vėliau lankėsi Apsireiškimo koplyčioje, kur įvyko vienas pirmųjų Švč. Mergelės Marijos apsireiškimų Europoje.

Po apsilankymo Šiluvoje kelionės dalyviai vyko į dar vieną įspūdingą vietą – Kryžių kalną netoli Šiaulių.  Garsusis Kryžių kalnas, liudijantis pagarbą ir ištikimybę kryžiaus aukai, per kurią Kristus išgelbėjo visų laikų ir kartų žmones. Kryžių kalnas primena ne tik Atpirkėjo kančią bei mirtį, bet ir Jo prisikėlimą ir išaukštinimą, sykiu ir kiekvieno žmogaus išaukštinimą per Kryžiaus slėpinį.

Vėlai vakare pavargę , bet pilni įspūdžių jaunieji piligrimai grįžo namo.