Matematikos kalendorius 2013

Sausio 31 dieną mūsų mokykloje buvo pristatytas matematikos projektas „MATEMATIKOS KALENDORIUS 2013“.

Prieš du mėnesius mūsų mokyklos matematikos mokytojoms K. Misevič ir J.Žigaitei gimė idėja sudaryti 2013 metų matematikos kalendorių. Šią idėją įgyvendino Lavoriškių vidurinės mokyklos mokiniai. Dirbdami užsibrėžė du tikslus: supažindinti mūsų mokyklos mokytojus ir mokinius su matematikos raida šiuolaikiniame pasaulyje, sudominti juos šiuo mokslu ir užpildyti esamą spragą, nes iki šiol tokio kalendoriaus nebuvo, o jis yra labai reikalingas.

Informaciją apie matematikos raidą pasaulyje ir Lietuvoje rinko 8, 10, 11 ir 12 klasės mokiniai. Maždaug mėnesį susidomėję mokiniai siuntė įdomią tekstinę ir vaizdinę kalendoriaus medžiagą mokytojoms į elektroninį paštą. Geriausius darbus matematikos mokytojos išrinko ir pakoregavo, o lietuvių kalbos mokytoja

D.Išganaitytė redagavo tekstą.

Pasibaigus pristatymui matematikos mokytojos įteikė kalendorių rengusiems mokiniams padėkas.

Mokiniai iš pristatymo į pamokas sugrįžo patenkinti ir norėtų kiekvienais metais išleisti įdomų kalendorių mokyklai.