Mėnesio Archyvai: lapkričio 2012

Išvyka į Lenkų kultūros namus

Paskelbta temoje Renginiai | Parašykite komentarą

Gamtosauginis seminaras „Lemputė nuo taupymo iki perdirbimo”

Lapkričio 21 dieną mūsų mokykloje lankėsi  projekto „Drąsinkime ateitį” komanda. 5 – 12 klasių mokiniai dalyvavo seminare „Lemputė nuo taupymo iki perdirbimo.“

Tolerancijos diena mokykloje

Kaip ir kasmet, šių metų lapkričio 16 dieną mūsų  mokykloje,  vyko tradicinis Tarptautinis Tolerancijos dienos minėjimas. Į mokyklą šią dieną mokiniai atskubėjo nešini  savo kūrybos „tolerancijos skėčiais “ , kurie  simbolizavo Tolerancijos dienos svarbą.

Praktinis „Pirmosios pagalbos“ užsiėmimas

Jau kelerius metus mūsų mokyklos mokytojai ir mokiniai yra Vilniaus r. „Raudonojo Kryžiaus“ skyriaus nariai. Narių skaičių sudaro 23 suaugusieji ir 20 mokinių. Su malonumu dalyvavome „Raudonojo Kryžiaus“ organizuotuose renginiuose ir akcijose. Pasitaikius progai bei galimybėms leidus savo mokykloje mielai … Skaitykite toliau

Lenkijos Nepriklausomybės diena

2012 metų lapkričio 12 dieną Vilniaus r. Lavoriškių vidurinėje mokykloje vyko Lenkijos Nepriklausomybės dienos minėjimas.