Išvyka į Molėtus

Rugsėjo 24 dieną gimnazijos mokiniai kartu su mokytojais vyko į Molėtus. Tai buvo tęstinio projekto „Atverkime širdis gerumui“ veiklos dalis. Dėl epidemiologinės situacijos šalyje kol kas projekto dalyviai: Ukmergės Senamesčio pagrindinė mokykla, Visagino Gerosios Vilties progimnazija ir mūsų gimnazija susitikimų neorganizuoja, bet siekiant pažinti kraštą vykdoma edukacinė veikla.  Išvykos į Molėtus metu mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Pyragaičių gamyba“. Mokiniai išmoko patys pasigaminti įvairių skonių pyragaičių. Vėliau mokiniai lankėsi stiklo dirbinių muziejuje, kur galėjo pamatyti gamyklų pagamintus dirbinius.

Kita edukacinės išvykos dalimi buvo apsilankymas Molėtų astronomijos observatorijoje, kur susipažino su Lietuvos ir pasaulio astronomijos naujovėmis, teleskopais, nuostabaus grožio spalvotomis planetų, žvaigždžių, ūkų, spiečių, galaktikų nuotraukomis.

Ši išvyka buvo puiki galimybė pagilinti savo fizikos, astronomijos, istorijos žinias bei pažinti gimtąjį kraštą.