Šv. Kūčios gimnazijoje

Gruodžio 20 dieną tradiciškai gimnazijoje vyko šv. Kūčios. Šventiškai nusiteikusi gimnazijos bendruomenė: mokiniai, mokytojai, tėvai, Lavoriškių parapijos klebonas Pavel Paliul, rinkosi į sporto salę paminėti šv. Kūčių.  Susirinkusieji  stebėjo kalėdinius vaidinimus, klausėsi kalėdinių giesmių ir dainų.

Sveikinimo žodį tarė ir l. e. direktorės pareigas Helena Rynkevič, kuri linkėjo, kad susirinkusieji uždegdami kalėdines žvakutes kartu uždegtų širdyje laimės, gėrio, grožio kibirkštėlę. Parapijos kunigas Pavel Paliul  kalbėjo apie nepaprastą Advento laikotarpį – rimties, susikaupimo, atleidimo metą. Sveikino su artėjančiomis Šv. Kalėdomis, linkėjo gražių, ramių švenčių.

Po šventinės dalies visi mokiniai kartu su mokytojais bei tėvais skubėjo į klases dalintis kalėdaičiais, sveikinti vieni kitus artėjančių švenčių proga.

Įrašas paskelbtas temoje Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.