Lenkijos Nepriklausomybės dienos minėjimas

Lenkijos Nepriklausomybės diena – tai svarbiausia nacionalinė šventė. Šia proga lapkričio 8 d. 11 val. 11min. mūsų gimnazijos bendruomenė – mokiniai ir mokytojai – dalyvavo visuotinėje akcijoje „Szkoła do hymnu” – visi kartu giedojo Lenkijos himną.

Lapkričio 11 dieną gimnazijos mokiniai bei mokytojai rinkosi salėje, kur vyko iškilmingas renginys, skirtas Lenkijos Nepriklausomybės dienai paminėti  mokiniai parodė istorinę, meninę programą, kurios metu skambėjo eilėraščiai, dainos. Šios prasmingos dienos proga, gimnazijos harcerai vyko į Vilniaus Rasų kapines, kur prie Motinos ir sūnaus širdies mauzoliejaus buvo surengtas iškilmingas Lenkijos Nepriklausomybės minėjimas. Vilniaus krašto jaunimas kaip ir kasmet aktyviai dalyvavo tradicija tapusiame Nepriklausomybės dienos minėjimo bėgime. Džiaugiamės, kad ir mūsų gimnazijos mokiniai aktyviai dalyvavo bėgime Lvovas – Rasų kapinės.

Tikimės, kad vykę renginiai sužadino pasididžiavimą savo tauta jausmą.

Įrašas paskelbtas temoje Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.