„Podróże” w dniu nauczyciela

4 października w naszym gimnazjum było kolorowo od kwiatów, panowała niezwykła atmosfera, gdyż świętowaliśmy Dzień Nauczyciela. Uroczystość rozpoczęliśmy od rana. W tym dniu odbyły się nietradycyjne lekcje, które prowadzili „młodzi“ nauczyciele, czyli uczniowie IV klasy gimnazjalnej. Odbyła się również lekcja geografii dla nauczycieli.

Po lekcjach wszyscy udali się do sali, gdzie uczniowie przygotowali pozdrowienia: piosenki, przedstawienia, tańce oraz serdeczne słowa wdzięczności.

„Podróże w dniu nauczyciela“ tak brzmiał temat tegorocznego święta. Nauczyciele na chwilę poczuli się uczniami i wypróbowali swe siły, wykazali wiedzę w wiktorynie, jak również mieli okazję wylosować państwo na wymarzone wakacje oraz otrzymali bilet na samolot Batoras Air.

Największą zabawę sprawiła prezentacja „Wakacje nauczyciela oczami uczniów“, z czego zebrani na sali szczerze się śmieli.

Na zakończenie życzyliśmy wszystkim nauczycielom takich myśli i marzeń, które dają się urzeczywistnić, pięknych i szlachetnych pomysłów, które podszeptuje serce oraz cierpliwości i wytrwałości.

Po świątecznym koncercie uczniowie zaprosili nauczycieli na słodki poczęstunek.

This entry was posted in Aktualności, Imprezy. Bookmark the permalink.