„Kelionė” mokytojo dieną

Spalio 4 d. mūsų gimnazija buvo spalvinga gėlėmis, neįprastos atmosferos, nes mes šventėme Mokytojų dieną. Šią dieną vyko netradicinės pamokos, kurias vedė „jaunieji“ mokytojai, IV G klasės mokiniai. Taip pat vyko geografijos pamoka mokytojams.

Po pamokos visi ėjo į salę, kur mokiniai koncertavo mokytojams: dainavo, šoko ir tarė nuoširdžius padėkos žodžius.

Šių metų šventės tema buvo „Kelionė“. Mokytojai viktorinoje išbandė savo jėgas, taip pat turėjo galimybę nupiešti  svajonių atostogas ir gavo bilietą į „Batoras Air“ lėktuvą.

Smagiausia buvo prezentacija „Mokytojo atostogos mokinių akimis“, kuriai vykstant susirinkusieji salėje nuoširdžiai juokėsi.

Renginiui baigiantis visiems mokytojams buvo linkima įgyvendinti minties ir svajones, gražias ir kilnias idėjas, kantrybės ir atkaklumo.

Po koncerto mokiniai pakvietė mokytojus prie saldžių vaišių.

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos, Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.