Mokslo ir žinių šventė

2019 metų rugsėjo 2 dieną Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazijoje vyko Mokslo ir žinių šventė.  Gimnazijos bendruomenė tradiciškai mokslo metus pradėjo šv. Mišiomis, kurias aukojo parapijos klebonas kunigas Pavel Paliul.

Vėliau gimnazijos aikštėje susirinkusius mokinius, mokytojus, tėvelius bei visą gimnazijos bendruomenę sveikino l. e. direktoriaus pareigas Helena Rynkevič. Sveikinimo žodžius tarė ir garbingi svečiai: LR Seimo narys Česlav Olševski, Lavoriškių seniūnijos seniūnas Mark Pilat, merės padėjėja Alina Tunkevič perskaitė Vilniaus rajono savivaldybės merės Marijos Rekst sveikinimą.

Šventės metu iškilmingai pasveikinti pirmokai, kuriems įteiktos mokyklinės kuprinės

Po iškilmingos šventės mokyklos skambutis sukvietė moksleivius į tradicinę pirmąją pamoką.