Užgavėnės ir Kaziuko mugė

Kovo 5 dieną Lavoriškių Stepono Batoro gimnazijoje vyko tradicinė Kaziuko mugė ir Užgavėnių šventė.

Visą dieną gimnazija spinduliavo šventiška ir šurmulinga dvasia.  Ryte mokiniai dalyvavo netradiciniuose užsiėmimuose: gamino kaukes, ruošė vaidinimus, mokėsi šventiškų dainų, gamino Morę. Vėliau gimnazijos koridoriuje vyko Kaziuko mugės prekyba pačių gamintais įvairiausiais rankdarbiais bei skanėstais.

Po smagios mugės bei sporto salėje vykusio persirengėlių koncerto nuskubėjome į kiemą švęsti nuotaikingų Užgavėnių. Netrūko žaidimų, estafečių, šokių ir dainų. Deganti Morė ir karšti blynai priminė, kad ateina Gavėnios metas, todėl šią dieną linksminomės ir valgėme iki soties, linkėdami gerų ir turiningų metų.

Džiaugiamės, kad gilias tradicijas mūsų gimnazijoje turinčioje šventėje – Kaziuko mugėje bei Užgavėnių linksmybėse dalyvavo ir gausus būrys Vilniaus r. Lavoriškių lopšelio – darželio auklėtinių su lydinčiomis juos auklėtojomis bei direktore Renata Barusevič.

Dėkojame gimnazijos vadovybei bei šventės organizatoriams už kupiną teigiamų emocijų šventę!

Nuotraukos: Henryk Selevič

Įrašas paskelbtas temoje Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.