Lietuvių kalbos olimpiada tautinių mažumų mokyklų 9-10 klasių mokiniams

Šių metų sausio 25 dieną Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazijoje įvyko lietuvių kalbos olimpiada tautinių mažumų mokyklų 9-10 klasių mokiniams. Mūsų gimnazijai atstovavo IIG klasės mokinė Karolina Vežbovič.

Po olimpiados atidarymo renginio, mokiniai atliko kalbos vartojimo ir rašymo užduotis Tuo metu, lydintiems mokytojams buvo organizuota specialioji veiklos programa. Taip pat kiekvienas mokinys parengė ir komisijai pristatė 5 minučių trukmės kūrybinę užduotį-namų darbą (vaizdelį, laišką, interviu, miniatiūrą ar kt.) tema „Čia gyventi gera….“.  Olimpiados vertinimo komisijos nariai vertino namų darbus pagal mokinių kūrybinės užduoties turinį, meninę raišką ir kalbos taisyklingumą.

Dėkojame organizatoriams už renginį ir galimybę parodyti tautinių mažumų mokyklų moksleivių gabumus.