Kūčios gimnazijoje

Gruodžio 21 dieną tradiciškai gimazijoje vyko šv. Kūčių šventė. Šventiškai nusiteikusi gimnazijos bendruomenė: mokiniai, mokytojai, tėvai, Lavoriškių parapijos klebonas Pavel Paliul, rinkosi į sporto salę paminėti šv. Kūčių.  Susirinkusieji stebėjo kalėdinius vaidinimus, klausėsi kalėdinių giesmių ir dainų.

Sveikinimo žodį tarė ir l. e. direktorės pareigas Helena Rynkevič visiems susirinkusiems  linkėdama, kad ateinantys metai būtų dar geresni, sėkmingesni, atneštų daugiau džiaugsmo ir šviesos. Parapijos kunigas Pavel Paliul visus pasveikino, priminė, kad būtent iš Kūčių vakaro mes mokomės, kaip turėtume gyventi ir elgtis per visus ateinančius metus.

Po šventinės dalies visi mokiniai kartu su mokytojais bei tėvais skubėjo į klases dalintis kalėdaičiais, sveikinti draugus artėjančių švenčių proga. Vėliau kalėdaičiais pasidalinti susirinko ir gimnazijos mokytojai, kurie linkėjo vieni kitiems gerumo ir ramybės šv. Kūčių ir Kalėdų proga.

Įrašas paskelbtas temoje Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.