Edukacinės pamokos  BNS redakcijoje ir Illusion Rooms iliuzijų kambariuose

Šių metų gegužės 8 dieną Lavoriškių Stepono Batoro gimnazijos 6, 8, IG, IIIG klasės mokiniai kartu su mokytojomis Jelena Palevič, Kristina Tankeliun, Regina Sudnikevič dalyvavo pamokose kitoje aplinkoje. Vyresnių klasių mokiniai lankėsi BNS redakcijoje. Mokiniai pasivaikščiojo po redakciją, susipažino su ten dirbančiais redaktoriais ir žurnalistais. Vėliau atliko užduotis, diskusijose ieškojo atsakymų į klausimus, kas yra tikroji žurnalistika, kaip atpažinti ir patikrinti melagingas naujienas, kokiomis savybėmis pasižymi geras žurnalistas.

Tuo tarpu jaunesni draugai apsilankė Illusion Rooms iliuzijų kambariuose, įsikūrusiuose pačiame Vilniaus centre. Mokinių laukė painusis Veidrodžių labirintas, galvą ir kojas susukantis Velnio tunelis, tikrovės suvokimą išbalansuojantis Anti-Gravitacijos kambarys, perspektyvos iliuziją patvirtinantis Dydžio iliuzijų kambarys, aukštyn apverstas butas bei daug kitų atrakcijų.

Pilni įspūdžių ir geros nuotaikos mokiniai grįžo į gimnaziją.