Dalyvavimas Polonijos ir užsienyje gyvenančių lenkų dienos parade

Šių metų gegužės 5 dieną Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazijos 7 – IVG klasės mokiniai, mokytojai, tėvai ir gimnazijos bendruomenė dalyvavo šventiniame parade. Paradą Polonijos ir užsienyje gyvenančių lenkų dienos proga, taip pat Gegužės 3-osios Konstitucijos proga bei Lenkijos nepriklausomybės atgavimo 100-ųjų metinių ir Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga tradiciškai surengė Lietuvos lenkų sąjunga.

Po daugiau nei valandą trukusios eisenos dalyviai susirinko prie Aušros vartų, kad kartu melstųsi prie Šventosios Dievo Motinos paveikslo. Pasibaigus pamaldoms eisenos dalyviai vyko į šventines gegužines.

Nuoširdžiai dėkojame Lavoriškių seniūnui M. Pilatui už pagalbą, rūpestį, dėmesį viso renginio metu.