Dalyvavimas krikščioniškosios muzikos festivalyje-konkurse ,,Meilės giesmės“.

Vilniaus rajono Lavoriškių Stepono Batoro gimnazijos vokalinis ansamblis „Šypsena“ (vadovė Liucina Vlasenko) š.m. balandžio 27 d. dalyvavo III-jame šalies 1-5 klasių mokinių krikščioniškosios muzikos festivalyje-konkurse ,,Meilės giesmės“. Festivalis-konkursas prasidėjo 10 val. šv. Mišiomis Vilniaus Palaimintojo J. Matulaičio bažnyčioje, kuriose dalyviai meldėsi prašydami Dievo palaimos ir sėkmės giesmių festivalyje. Po to Vilniaus Maironio progimnazijoje vyko kolektyvų pasirodymai.

Nuoseklus 1 klasės svadovės Veronikos Uždalevič ir 2 klasės vadovės Leokadijos Pozlevič bei ansamblio vadovės Liucinos Vlasenko darbas su vaikais davė savo vaisius – mūsų kolektyvas buvo apdovanotas nominacija – „Nuotaikingiausias atlikimas". Mokiniai buvo apdovanoti dovanėlėmis ir gavo kvietimus į mokslo metų pradžios koncertą Vilniuje,  rugsėjo 13 d.. Džiaugiamės, kad savo giesme galime šlovinti Dievą ir Jam dėkoti už gautas malones!