Dalyvavimas XXIX respublikinėje lenkų kalbos ir literatūros olimpiadoje

2018 m. kovo 17 d. Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazijoje vyko XXIX respublikinės lenkų kalbos ir literatūros olimpiados finalinis etapas bei apdovanojimų ceremonija.

Olimpiados apdovanojimų ceremonijoje dalyvavo Lenkijos Respublikos Seimo pirmininkas Stanisław Karczewski, Lenkijos Respublikos ambasadorė Lietuvoje Urszula Doroszewska, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos Seimo frakcijos seniūnė Rita Tamašunienė bei kiti garbūs svečiai.

Lenkijos Respublikos Seimo pirmininkas Stanislaw Karczewski nuoširdžiai padėkojo visiems lenkų kalbos mokytojams, o taip pat visiems mokiniams, kurie nusprendė dalyvauti olimpiadoje.

Džiaugiamės, kad mūsų gimnazijos IIIG klasės mokinė Evelina Grochovska pateko į dešimtuką geriausiųjų, kurie atstovaus mūsų kraštui olimpiadoje Varšuvoje.