Święto Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka w naszym gimnazjum obchodzony jest każdego roku. Jest to święto, które sprawia wszystkim ogromną radość. Babcia i Dziadek to osoby, które w życiu każdego dziecka odgrywają bardzo ważną rolę.

W tym roku ta uroczystość odbyła się 9 lutego. Uczniowie klas początkowych wraz ze swoimi wychowawczyniami z wielkim zaangażowaniem szykowali się do tego święta.

W pięknie udekorowanych klasach uczniowie przedstawili program artystyczny. Każdy z uczniów wziął czynny udział w koncercie. Dzieci nie tylko śpiewały, tańczyły, deklamowały, ale również przyszykowały prezentację, piękne inscenizacje: „Kapeć lewy, kapeć prawy“, „Cztery babcie“, „O babci, wilku i kolorowych czapeczkach“ oraz scenkę „Części ciała“.

Wszyscy dziadkowie i babcie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta. Występy bardzo się podobały, o czym świadczyły huczne brawa.

Po odśpiewaniu „100 lat” dzieci wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane laurki i kwiatki.

Potem wszyscy zasiedli do wspólnego poczęstunku. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

This entry was posted in Imprezy. Bookmark the permalink.