Senelių diena

Šių metų vasario 9 dieną mūsų gimnazijoje vyko tradicinė Senelių diena. Senelių šventė – nepaprasta diena ne tik seneliams, bet ir vaikams.

Tai diena, kupina džiaugsmo ir jaudulio akimirkų, kai veiduose pasirodo šypsena ir byra laimės ašaros.

1 – 4 klasių mokiniai seneliams dovanojo meno programą – vaidino, dainavo, grojo, šoko bei skyrė jiems daug gražių žodžių. Pradinukai paruošė inscenizacijas: „Šlepetė dešinė, šlepetė kairė“, „Keturios senelės“, „Pasaka apie močiutę, vilką ir spalvotas kepurėles“, „Kūno dalys“. Matėsi senelių nušvitę veidai. Jie sėdėjo patenkinti, negailėjo plojimų. Nuskambėjus tradicinei dainai „100 metų“ bei padėkos žodžiams, kiekvienas šventėje dalyvavęs senelis bei senelė gavo dovanėlę – pačių anūkėlių paruoštą darbelį.

Po meno programos anūkėliai su seneliais susėdo prie vaišių stalo, ant kurio gausu buvo močiučių iškeptų skanių pyragų, sausainiukų.

Brangieji Seneliai, ilgų ir sveikų Jums gyvenimo metų!

Įrašas paskelbtas temoje Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.