Pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“

Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazijoje 2018 metų sausio 11 dieną vyko pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“, kurią inicijavo Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti. Šią dieną mokiniai buvo pakviesti prisiminti ir pagerbti tuos, kurie padovanojo gyvybės ugnį savosios valstybės aukurui.

Visa gimnazijos bendruomenė sugiedojo Lietuvos Respublikos himną,  tylos minute pagerbė žuvusiųjų atminimą. IG klasės mokinės Jovita Lavrinovič, Valentina Kalendo ir Karolina Vežbovič susirinkusiems priminė tragiškus Sausio 13-osios įvykius.

Plaka dėkingos ir laisvos mūsų širdys. Nebyliai sakome „Atmintis gyva, nes liudija“. Mes ir esame tos atminties liudininkai!