Šv. Kūčių popietė

Šių metų gruodžio 22 dieną gimnazijoje vyko tradicinė šv. Kūčių popietė. Į renginį susirinko visa gimnazijos bendruomenė: mokiniai, mokytojai ir tėvai.  Vadovaujant tikybos mokytojai Andželikai Kačkan 8 klasės mokiniai pristatė šventinį vaidinimą, gimnazijos choras giedojo kalėdines giesmes.

Su artėjančiomis šventėmis susirinkusius pasveikino l. e. p. gimnazijos direktorė Anžela Petkunienė. Bendrai maldai sutelkė Lavoriškių parapijos klebonas kunigas Pavel Paliul. Artėjančių šv. Kalėdų proga visai gimnazijos bendruomenei kunigas linkėjo dalytis ir praturtinti vieniems kitus ta meile, kuri slypi kiekvieno širdyje.

Po šventinio renginio klasės vadovai, jų auklėtiniai bei tėvai skubėjo į klases dalintis kalėdaičiais, linkėjo vieni kitiems ramybės, laimės ir sveikatos.

Nuoširdžiai dėkojame visiems padėjusiems surengti šv.Kūčių popietę mūsų gimnazijoje.