Wycieczka do Wilna i CRH „Ozas“

3 listopada uczniowie klas 5- 9, 11 wraz z wychowawcami (Eleonora Maszaro, Jolanta Žigaitė, Edita Subocz, Kristina Tankeliun , Olga Symonovičienė) udali się na wycieczkę do centrum rozrywki i handlu „Ozas“.

Uczniowie mieli okazję zapoznać się z twórczością i życiorysem słynnego uczonego, malarza, architekta epoki renesansu Leonardo da Vinci zwiedzając wystawę p. t. „Dostań się do umysłu geniusza”. Mniejsi uczniowie mogli wypróbować szybowiec stworzony przez Leonardo da Vinci. Wszyscy uczniowie otrzymali nieduże upominki.

Po obejrzeniu wystawy uczniowie udali się do centrum filmowego „Multikino“, gdzie młodsi uczniowie oglądali film „Smurfy“, a starsi litewski film „Tadas Blinda“. Uczniowie wesoło spędzili czas w parku rozrywki rodzinnej „X-Planet“, gdzie mogli wypróbować swą wytrwałość w różnych atrakcjach.

This entry was posted in Naujienos. Bookmark the permalink.