Išvyka į VPPC „Ozas“

Lapkričio 3 d. 5- 9, 11 klasių mokinai kartu su mokytojais (Eleonora Mašaro, Jolanta Žigaitė, Edita Suboč, Kristina Tankeliun , Olga Symonovičienė) vyko į pramogų ir prekybos centrą „Ozas“.

Mokiniai turėjo unikalią galimybę susipažinti su žymiu renesanso mokslininku, universaliu dailininku, architektu, inžinieriumi, skulptoriumi bei išradėju Leonardu da Vinčiu ir jo kūriniais. Mokiniai dalyvavo Leonardo da Vinči išradimų parodoje „Įlįsk į genijaus protą“. Mažesnieji galėjo išbandyti Leonardo da Vinčio kurtą sklandytuvą. Visi atminimo dovanėlių.

Po parodos mažesnių klasių mokiniai puikiai praleido laiką kino centre „Multikino“ žiūrėdami filmą „Smurfai“. Vyresni žiurėjo lietuvišką filmą „Tadas Blinda“. Mokiniai lankėsi šeimos pramogų parke „X-Planet“ išmėgindami savo ištvermę įvairiuose atrakcionuose.

Įrašas paskelbtas temoje Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.