Integruotas užsiėmimas, skirtas Astridos Lindgren 110-osioms gimimo metinėms paminėti

Šių metų spalio 19 dieną Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazijos 4 klasės mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime, skirtame  Astridos Lindgren 110-osioms gimimo metinėms paminėti. Gimnazijos bibliotekininkė Kristina Taraškevič papasakojo apie garsios švedų rašytojos, kūrusios tik vaikams ir jaunimui, gyvenimą ir kūrybinę veiklą. Naudodama skaidres lietuvių kalbos mokytoja Regina Sudnikevič vaizdžiai pratęsė pasakojimą apie rašytojos gyvenimą. Po teorines dalies vyko nuotaikinga viktorina, kurios metu mokiniai įtvirtino žinias apie garsią rašytoją bei jos knygeles.

Aktyviausi mokiniai buvo apdovanoti dovanėlėmis. Tikimės, kad ši literatūrinė viktorina paskatins vaikus skaityti knygas, domėtis rašytojos gyvenimu, asmenybe, nes, anot A. Lindgren, tik „knyga, knyga, dar kartą knyga. Niekas taip neišjudina ir neugdo vaiko fantazijos kaip knyga“.