Europos kalbų dienos minėjimas gimnazijoje

Rugsėjo 26 dieną, kaip ir kasmet, gimnazijoje vyko renginys, skirtas Europos kalbų dienai. 5–8 ir IG–IVG klasių mokiniai dalyvavo viktorinoje: turėjo atsakyti į įvairius lenkų, lietuvių, anglų, rusų kalbomis pateiktus klausimus, patikrinančius turimas žinias apie Europą. Klausimų buvo daug, laiko pagalvoti mažai, todėl moksleiviai dirbo susikaupę.

Šiuo renginiu labiausiai džiaugėsi viktorinos nugalėtojai:  Eva Lavrinovič 5 kl., Renata Voleiko, Elana Suchodolska 6 kl., Katrina Smirnovaitė, Ingrida Janovič 7 kl., Kamila Dziemieško, Kamila Suchodolska, Donata Stefanovič 8 kl., Valentina Kalendo, Evelina Grablevska IG., Karolina Dzengo, Deivid Danilevič IIG, Inesa Pozlevič,  Anastazja Palevič, Karolina Bužinska IIIG, Milto Raimund IVG, kiti gimnazistai labai neliūdėjo, nes įdomiai ir naudingai praleido laiką.

Įrašas paskelbtas temoje Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.