Paskutinio skambučio šventė abiturientams

Šių metų gegužės 25 dieną Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazijos abiturientams nuskambėjo paskutinis skambutis, paskelbdamas nueito kelio pabaigą ir naujojo pradžią, priversdamas susimąstyti apie tai, kas nuveikta, išmokta, pasiekta, primindamas daug mokyklinių akimirkų,   Tradiciškai šventė prasidėjo šv. Mišiomis už abiturientų sėkmę brandos egzaminų sesijoje.

Po jų abiturientai bei visa gimnazijos bendruomenė rinkosi gimnazijos kiemelyje paskutiniam bendram renginiui. L.e. direktoriaus pareigas A. Petkunienė pasveikino abiturientus, sėkmingai baigusius vidurinio ugdymo programą, ir palinkėjo sėkmės laikant egzaminus. Šiltus sveikinimo žodžius išgirdome iš tėvų, sėkmės ir ištvermės linkėjo pirmoji mokytoja V. Uždalevič bei IV G klasės vadovas A. Volk. Šiltus sveikinimo žodžius tarė ir jaunesni draugai, III G klasės mokiniai, savo džiaugsmingomis dainomis nuotaiką praskaidrino mažiausieji 1 klasės mokiniai. Šventė baigėsi abiturientų medelio sodinimu gimnazijos kiemelyje.

Mieli abiturientai, tai naujas jūsų gyvenimo etapas. Brėžiate brūkšnį savo gyvenime, būsite finišo tiesiojoje prieš pasitikdami brandos egzaminus. Linkime Jums kuo geriausios kloties!