Pradinių klasių konkursas „Šviesoforas 2017“

Šių metų vasario 8 dieną Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazijos pradinių klasių mokinių komanda dalyvavo konkurse „Šviesoforas 2017.“ Konkurso metu mokiniai analizavo situacijas maketuose, teisingai dėliojo kelio ženklus, pademonstravo teisėjui, kaip teisingai naudoti atšvaitus, sprendė viktorinos užduotis. O kiekvienos komandos kapitonui specialiai jiems parengtoje rungtyje teko įrodyti, kad jie yra verti kapitono vardo. Praktinėse užduotyse mokiniai turėjo pereiti gatvę nereguliuojamoje perėjoje ir šviesoforu reguliuojamoje sankryžoje. Visos komandos buvo apdovanotos prizais bei diplomais.

icfpfn38660

Nuoširdžiai džiaugiamės, kad mūsų pradinukų komanda iškovojo garbingą III vietą. Sveikiname!