Svečių iš Lenkijos apsilankymas gimnazijoje

Šių metų gruodžio 9 dieną Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazijoje apsilankė draugai iš Lenkijos: švietimo draugijos „Sparnai“ atstovai – Ana Karčevska ir Jacek Slovakevič. Kartu atvyko vadovo Roberto Mazuro lydimas Kelcų medžiotojų kavalerijos eskadrono 13 Vilniaus ulonų pulkas, šio miesto harcerai bei pats šv. Mikalojus.

Gimnazijos mokiniai parengė įspūdingą koncertą, kurio metu skambėjo dainos, eilėraščiai bei sveikinimo žodžiai susirinkusiems svečiams. Susitikimo kulminacija tapo bendras kalėdinių giesmių giedojimas bei šv. Mikalojaus dovanos mokiniams ir visai gimnazijos bendruomenei.

Nuoširdžiai dėkojame draugams už apsilankymą bei domėjimąsi mūsų švietimo įstaiga ir jos veiklos palaikymu.