Święto Rodziny w Gimnazjum im. Stefana Batorego w Ławaryszkach

„Rodzina, rodzina, zawsze razem się trzyma. . .”

29 maja 2016 roku, tradycyjnie na zakończenie roku szkolnego, w naszym gimnazjum odbyło się Święto Rodziny. Jest to wyjątkowa okazja złożenia serdecznych życzeń dla kochanych Mam i Ojców oraz zaprezentowania dorobku artystycznego naszej placówki. Program pod hasłem ,,MAMA, TATA I JA’’był bardzo bogaty i atrakcyjny nie tylko dla dzieci, ale i rodziców. Organizatorami tegorocznego święta są dyrekcja, wychowawczynie klas początkowych oraz nauczyciele muzyki, plastyki i tańca.

W koncercie wzięli udział uczniowie gimnazjum, którzy zaprezentowali swoje talenty poprzez śpiew, recytację oraz tańce. Z głębokim zainteresowaniem podziwiali rodzice montaż słowno-muzyczny, przygotowany przez najmłodsze dzieci, uczniów klas 1-4.

Niedzielne popołudnie upłynęło w ciepłej i radosnej atmosferze.Takie uroczystości nie tylko integrują i umacniają rodzinę, ale jednocześnie dają okazję do wspólnego spędzenia czasu i zbliżają do siebie jej członków. Dlatego cieszymy się, że cieszą się one tak dużym zainteresowaniem wśród naszych kochanych Rodziców.

This entry was posted in Imprezy. Bookmark the permalink.