Kaziuko mugė

Šių metų kovo 7 dieną Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazijoje vyko tradicinė Kaziuko mugė. Jau nuo pat ryto mažieji bei vyresni prekybininkai uoliai ruošėsi mugei: tvarkė, puošė prekystalius, kabino reklaminius plakatus, dėliojo prekes. 1 – IV G klasių mokiniai mugėje prekiavo savo rankdarbiais, pačių ar kartu su tėveliais pasigamintais gardėsiais, netrūko įvairių rankų darbo papuošalų, žolelių arbatų, džiovintų namuose prieskonių. Gyvąją prekybą keitė meninė programa, kurios metu žiūrovai galėjo klausytis 5 –IV G klasių mokinių liaudiškų dainų. Maloni šios mugės akimirka – praktiniai užsiėmimai, kuriuos parengė visų klasių mokiniai. Visi norintys bei susidomėję meniniais darbeliais galėjo praktiškai išbandyti savo kūrybines jėgas.

ONuoširdžiai džiaugiamės, kad šiemet Kaziuko mugėje dalyvavo mūsų draugai iš Bydgoščiaus Ignaco Jano Paderevskio gimnazijos. Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie gražaus renginio – Kaziuko mugės organizatorei, dailės ir technologijų mokytojai Jelenai Palevič, visų gimnazijos klasių vadovams, gimnazijos vadovybei bei gerbiamiems tėveliams.

Įrašas paskelbtas temoje Renginiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.