Edukaciniai konkursai „Olympis 2015“

Šių metų lapkričio mėnesį gimnazijos mokiniai dalyvavo edukaciniuose konkursuose „Olympis 2015.“

Pagrindinis konkurso tikslas – sudominti mokinius mokomuoju dalyku ir skatinti mokinių mokymosi motyvaciją. Mokiniai noriai dalyvavo anglų kabos, lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos, istorijos, pasaulio pažinimo, biologijos, geografijos konkursuose bei atliko įvairias įdomias užduotis.

Gruodžio 7 dieną buvo paskelbti galutiniai konkurso rezultatai ir nugalėtojai. Svetainės www.olympis.lt skyriuje Respublikiniai rezultatai visi konkurso dalyviai gali susipažinti su savo detaliomis ataskaitomis, sužinoti kokių klaidų jie padarė.

Dėkojame visiems dalyvavusiems mokiniams ir jų mokytojams bei primename, kad dalyviai ir nugalėtojai bus apdovanoti diplomais, padėkomis, tušinukais ir smagiais žaidimais.

Edukacinių konkursų „Olympis 2015 – Rudens sesija“ rezultatai Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija