Išvyka į Litexpo parodų rūmus

Vasario 5 d. Vilniaus Litexpo parodų rūmuose vyko didžiausia Lietuvoje aukštųjų mokyklų mugė „Mokymasis. Studijos. Karjera 2015“. Vasario 5 d. į šią mugę vyko ir mūsų mokyklos 11 klasių mokiniai su bibliotekininke. Ši mugė – tai galimybė mokiniams daugiau sužinoti apie norimas studijas. Parodoje Lietuvos aukštosios mokyklos pristatė savo studijų programas, noriai atsakinėjo į klausimus, pateikė daug vaizdinės medžiagos. Mugėje buvo galima susipažinti su įvairiomis tarptautinėmis studijų programomis užsienyje. Parodoje vykusioje konferencijoje, kurioje dalyvavo švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis, daug dėmesio buvo skiriama šiuo metu populiariausioms ir perspektyviausioms specialybėms, akcentuota, kad pasirinktos studijos turi būti įdomios, nes nuo to priklausys, ar būsima profesija teiks malonumą, o tai sėkmingos karjeros pagrindas tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Šioje išvykoje mūsų mokyklos mokiniai ne tik sužinojo daug informacijos apie aukštųjų mokyklų studijų programas, bet ir turėjo galimybę pabendrauti su įvairių Lietuvos mokyklų mokiniais, prasmingai praleido laiką.

Bibliotekininkė Kristina Taraškevič