Išvyka į Karo technikos ir transporto muziejų

Šių metų vasario 20 d. Vilniaus r. Lavoriškių vidurinės mokyklos 5 – 9 klasės mokiniai kartu su lydinčiomis mokytojomis vyko į Karo technikos ir transporto muziejų.

Olandų gatvėje įsikūrusiame muziejuje mokiniai galėjo pamatyti pabūklą, katerį, motociklų, įvairios ratinės ir vikšrinės technikos: šarvuočių, mažųjų visureigių, benzinvežių, tankus T-55 ir T-72. Šio muziejus išskirtinumas tas, kad praktiškai  viską  galima buvo  iščiupinėti, palaipioti, pasikarstyti. Tokiu būdu jaunuoliai galėjo pajusti, ką iš tiesų reiškia būti kareiviu, gydytis miegant ant siauručio gulto arba bandant sulįsti į neapsakomo mažumo automobilį.

Apžiūrėję ekspoziciją išvykos dalyviai apsilankė prekybos ir pramogų centre „Ozas“, kuriame papietavo ir nuskubėjo į kino teatrą. Kupini malonių įspūdžių grįžome namo.