Meninio skaitymo konkursas

Vasario 3 dieną mūsų mokykloje vykęs meninio skaitymo konkursas buvo skirtas K. Donelaičio 300 –ųjų gimimo metinių jubiliejui. Konkurse dalyvavo 5 – 9 klasių mokiniai. Skaitovai džiugino J. Erlicko, Maironio, S. Nėries, A. Matučio, J. Marcinkevičiaus ir kitų poetų eilėmis. Kai kurie pasirodymai išsiskyrė originaliu ir įtaigiu skaitymu, įdomiais bei apgalvotais tekstais.

Vertinimo komisija  nusprendė, kad geriausiai bei gražiausiai eilėraščio prasmę atskleidė 6 klasės mokinys – Tomaš Gulbinovič, kuriam ir atiteko I vieta. II vietos laimėtojais tapo 5 klasės mokiniai – Valentina Kalendo, Evelina Grablevska, Evelina Juckevič, Jovita Lavrinovič bei Gabriel Ruban. Kiti skaitovai buvo apdovanoti padėkos raštais.

Meninio skaitymo konkursas buvo puiki proga pasiklausyti gražaus bei jautraus, nuoširdžiai skambančio poetinio žodžio.